СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Під час 147-го судового засідання у так званому Верховному суді Криму проходить допит обвинуваченого в організації масових заворушень під час мітингу 26 лютого 2014 року заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. Про це повідомив Микола Полозов.

 

За інформацією Глави ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїра Смедляєва, допит проходить у режимі відеоконференції.

Нагадаємо, Ахтем Чийгоз був затриманий у січні 2015 року та вже більше двох років утримується в слідчому ізоляторі Сімферополя за звинуваченням в організації масових заворушень перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року, де проходив мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Справу Чийгоза суд розглядає в рамках сфальсифікованої «справи 26 лютого».

У коментарі кореспонденту QHA російський адвокат і колега Миколи Полозова Марк Фейгін розповів про два можливі варіанти звільнення Ахтема Чийгоза. Перший з них — передача його для відбування покарання в Україну згідно з конвенцією про видачу ув'язнених. Другим шляхом Фейгін бачить обмін Ахтема Чийгоза на російських військових, затриманих в Україні.

ФОТО: інтернет

QHA