СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в підконтрольному Кремлю Центральному районному суді Сімферополя відбудеться засідання у так званій справі «26 лютого». Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— 3 квітня 2018 року о 10:00 в Центральному суді м. Сімферополь відбудеться суд у так званій справі «26 лютого», — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що підконтрольний Росії Центральний районний суд Сімферополя задовольнив клопотання прокурора щодо продовження запобіжного заходу для Мустафи Дегерменджі та Алі Асанова до 7 травня 2018 року.

Пізніше «суд» відмовив у задоволенні клопотання про перегляд інтерв'ю з самопроголошеним головою уряду Криму Сергієм Аксеновим після мітингу в 2014 році, в якому він заявив, що зіткнення організували російські провокатори.

Нагадаємо, Мустафу Дегерменджі та Алі Асанова судять за участь в мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і вчинення опору російській окупаційній армії.

QHA