КИЇВ (QHA) -

Сьогодні виповнюється 23 роки кримськотатарському молодіжному центру, який був створений на Першому Курултаї (з'їзді) кримськотатарської молоді, повідомив на своїй сторінці у Facebook голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру, член Меджлісу кримськотатарського народу, перший глава Кримськотатарського молодіжного центру Ескендер Барієв.

За його словами, на цей Курултай були делеговані молоді активісти з різних регіонів Криму. Делегати обиралися на загальних регіональних зборах.

— На тому молодіжному Курултаї було ухвалено рішення заснувати кримськотатарську молодіжну організацію Кримськотатарський молодіжний центр. Минуло двадцять три роки, для історії — це крапля в морі, а для людини — третина життя, — зазначив він.

За двадцять три роки організацією керували Ескендер Барієв, Мустафа Османов, Емін Авамілєв. Зараз центр очолює Лемара Усеінова.

— За двадцять три роки організацією багато було зроблено, це зусилля членів Кримськотатарського молодіжного центру різних поколінь. Звичайно, історики дадуть свою оцінку діяльності організації. Але я знаю одне — хлопці робили усе можливе, щоб принести користь своєму народу і розвитку Криму. Сьогодні, у нелегкий для кримських татар час, Кримськотатарський молодіжний центр продовжує свою діяльність в інтересах народу, — сказав Ескендер Барієв.

Відзначимо, раніше Барієв, кажучи про випускників Академії публічної дипломатії, повідомив, що під час відновлення автономії в Криму вже будуть підготовлені кадри.

За його словами, вони займуть дипломатичні, а можливо, й управлінські посади. Він припустив, що випускники академії будуть гарними помічниками, а в майбутньому і лідерами у справі розвитку Криму як мирного, інвестиційно та туристично привабливого регіону України.

QHA