СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

До Кримської "прокуратури" подана скарга на депутата Держдуми Руслана Бальбека, який є організатором акції зі спалення портретів лідерів іноземних держав у Сімферополі, повідомив автор скарги, активіст Ілля Большедворов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, учасники акції провели неузгоджений з міською владою публічний масовий захід на площі Леніна.

Активіст вказує, що під час проведення заходу були застосовані піротехнічні засоби, горюча рідина, а найголовніше, пише він, що акція була проведена менш ніж за добу після ракетних ударів по Сирії.

— Таким чином, повідомлення про проведення цього публічного масового заходу не могло бути подано організаторами в установлений законом термін, звичайно, якщо вони не володіють екстрасенсорними здібностями, що дозволяють їм бачити майбутнє, — написав Большедворов.

На підставі цих фактів, активіст просить прокуратуру повідомити, чи подавалося організаторами акції повідомлення про проведення відповідного публічного масового заходу і чи не є дії організаторів зі спалення портретів лідерів іноземних держав збудженням ненависті за національною ознакою.

Большедворов також сумнівається у тому, що організатори заходу не порушили правила використання піротехнічних засобів.

— Чи не порушує закон розведення багать на площі Леніна у місті Сімферополь?. Чи не є депутат Руслан Бальбек організатором цього заходу? — задається він запитаннями.

У разі ж, якщо в організаторів спалення портретів все ж таки будуть встановлені екстрасенсорні здібності, активіст просить "правоохоронні органи" встановити посадову особу адміністрації Сімферополя, яка погодила публічний масовий захід із розведенням багать з портретів лідерів іноземних держав на площі Леніна, а також повідомити, чи немає в подібному погодженні складу адміністративного або кримінального злочину.

— У разі виявлення в діях осіб, які беруть участь в зазначеному заході, складу адміністративного або кримінального правопорушення, притягнути винних до встановленої законом відповідальності, — закликає він.

Раніше QHA повідомляло, що в окупованому Росією Криму молодь зігнали на мітинг, на якому спалили портрети західних лідерів. Серед спалених були портрети президентів США Дональда Трампа і Франції Еммануеля Макрона, а також канцлера Німеччини Ангели Меркель.

QHA