КИЇВ (QHA) -

Співробітники правоохоронних органів затримали головного спеціаліста з питань внутрішньої безпеки Приватбанку в Запоріжжі за підозрою у здирництві та отриманні хабара. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області.

— Досудовим розслідуванням встановлено, що головний спеціаліст з питань внутрішньої безпеки зазначеного банку вимагає від фізичної особи неправомірну вигоду за вирішення питання про списання боргових зобов'язань останнього перед ПАТ КБ «Приватбанк», — йдеться у повідомленні.

Так, правоохоронці задокументували факт отримання співробітником банку хабара сумою у 10 тисяч гривень.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Отримання хабара) Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років з конфіскацією майна.

QHA повідомляло, що помічника президента Білорусі Олександра Лукашенка Сергій Ровненка упіймали на хабарі у 200 тисяч доларів. Ровненка затримали у момент отримання хабара. Понад рік тому правоохоронці отримали інформацію про непоодинокі факти отримання хабарів помічником Лукашенка за вирішення питань, які входять до його компетенції.

QHA