СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

«Віце-прем'єр» Криму Олег Казурін в ході робочої зустрічі повідомив Сергія Аксьонова, що проект будівництва водосховища, розроблений обраним владою Севастополя проектувальником і активно підтриманий «виконуючим обов'язки глави Севастополя» Дмитром Овсянниковим, в разі затвердження та реалізації може завдати серйозної шкоди екології Криму. Зокрема було повідомлено, що перекидання води з річки Коккозка може приpвести до серйозних підтоплень, зникнення рідкісної флори і фауни і навіть втрати води у тріщинах карстових порід.

— Жоден варіант (перекидання води для Севастополя), який утискує права місцевих жителів або порушує екологічну безпеку на території республіки Крим, прийнятий не буде і мною підтриманий також не буде. Тільки після проведення громадських слухань, якщо такі відбудуться, будуть представлені якісь інші варіанти, можуть бути якісь сформовані позиції. До цього я категорично буду проти і жодного документа не підпишу, відреагував Аксьонов.

Самопроголошена влада Криму пообіцяли продовжити обговорення варіантів перекидання вод із жителями Бахчисарайського району. Також у ситуації пообіцяв розібратися глава Мінприроди РФ Сергій Донський.

Нагадаємо, QHA вже неодноразово писало про проблеми з водопостачанням у населених пунктах Криму. Вода на даний момент у житлові будинки півострова часто подається за графіком з перервами по 8-10 годин.

ФОТО: інтернет

QHA