КИЇВ (QHA) -

Співробітники Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ 29 березня помітили на Донбасі автоколону, яка складалася з 10 вантажівок з написом "Гуманітарна допомога від Росії", повідомляється у звіті СММ.

За інформацією спостерігачів, машини прямували через підконтрольні бойовикам ОРДЛО міста Молодогвардійськ і Луганськ. "Гумконвой" супроводжували три службових вантажівки, дві карети швидкої допомоги та автомобілі з написом "міліція".

— Ці вантажні транспортні засоби розвантажили на території об'єкта в Луганську. Спостерігачі бачили, як десять чоловіків в одязі з символікою Міністерства надзвичайних ситуацій Російської Федерації розвантажували загорнуті у пластик коробки. Озброєний чоловік в одязі військового типу не дозволив команді СММ зайти на територію об'єкта, — сказали в місії.

Пізніше спостерігачі помітили, як та ж автоколона рухалася на південний схід на околиці Луганська.

Раніше повідомлялося, що 28 березня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні відновила застосування безпілотних літальних апаратів дальнього радіусу дії, які мають здійснювати польоти над Донецькою і Луганською областями.

QHA