СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Окупанти в Криму вирішили продовжити засідання «суду» у справі Володимира Балуха, незважаючи на його погане самопочуття, повідомляє кореспондент QHA.

Сьогодні, 6 грудня, під час засідання Роздольненського районного "суду" у Володимира Балуха погіршилося самопочуття, у нього загострилися болі в області спини, тому йому було важко сидіти і стояти. Співробітники Федеральної служби виконання покарань відвезли активіста у лікарню.

У лікарні Володимиру поміряли тиск, зробили ЕКГ і дали висновок, що судове засідання можна продовжувати. Все це було зроблено, незважаючи на те, що Володимир скаржився не на тиск, а на болі в спині. Лікар у поліклініці заявив Володимиру: "Ну, у мене теж спина болить, так що ж мені тепер, на роботу не ходити?" і дав висновок, що активіст може продовжувати засідання.

Володимир Балух заявив клопотання про перенесення судового засідання, прокурор погодився, у зв'язку з цим суддя прийняла рішення відкласти судове засідання на 12 грудня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку судового засідання сторона захисту Балуха заявила відвід "прокурору" Дмитру Королеву у зв'язку із систематичним ігноруванням ним норм російського законодавства і прав підсудного. "Суддя" Олена Тедеєва, порадившись, відхилила відвід.

Після цього сторона захисту заявила відвід "судді" Тедеєвій у зв'язку з тим, що за даною кримінальною справою вона приймала рішення, які згодом неодноразово скасовувалися «Верховним судом» Криму, що вказує на пряму або опосередковану зацікавленість судді в результаті даної кримінальної справи. Після заявленого клопотання, "суддя" Тедеєва пішла у дорадчу кімнату і, порадившись, прийняла рішення не задовольняти дане клопотання.

QHA