КИЇВ (QHA) -

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що справу про вбивство активістки Ірини Ноздровської знаходиться у нього під контролем з першого дня появи інформації про подію.

Про це Юрій Луценко написав у соціальній мережі Facebook, коментуючи пост активіста Павла Сидоренка.

За словами генпрокурора, він на робочому місці ознайомився з ходом слідства.

Луценко, кажучи про акцію протесту, наголосив, що результати слідства від мітингів не залежать.

Посадовець також повідомив, як працювали правоохоронні органи під час екс-президента Януковича.

Раніше повідомлялося, що вітчизняні правоохоронці розглядають чотири основні версії вбивства юристки Ірини Ноздровської.

Як заявив прес-секретар Головного управління Нацполіції у Київській області Микола Жукович, це професійна діяльність правозахисниці, інша, більш конкретизована — через останню справу за фактом ДТП, наступна — хуліганство і ще одна що її хотіли зґвалтувати, повідомив держслужбовець.

Раніше активісти дізналися від поліції, що основною версією у справі про вбивство юристки Ірини Ноздровської є можлива причетність до злочину родичів Дмитра Россошанського.

Зазначимо, що два роки тому п'яний Дмитро Россошанський у ДТП вбив 26-річну Світлану Сапатінську — сестру Ірини Ноздровської. Ноздровська була юристом і самостійно вела справу про вбивство сестри.

У червні цього року Дмитра Россошанського засудили до 7 років тюремного ув'язнення. Проте 28 грудня його адвокат спробував домогтися апеляції, але це йому не вдалося завдяки підтримці громадськості.

Ноздровській часто погрожували друзі і родичі Россошанського. Сам Россошанський є племінником судді Сергія Купрієнка (Вишгородський район Київської області).

Нагадаємо, у Києві розпочалася акція протесту біля головного управління Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської. Люди, що знаходяться у главку Нацполіціі, все ще не розходяться.

Начальник Головного управління Національної поліції у Київській області полковник поліції Дмитро Ценов запросив 10 активістів до будівлі МВС, аби створити ініціативну групу. Активісти вимагатимуть від правоохоронців залучити всі сили до пошуку вбивць юриста, а також надати охорону доньці Ірини Анастасії, так як їй також неодноразово погрожували.

Тим часом стало відомо, що слідство у справі про вбивство юриста Ірини Ноздровської все ще чекає на результати розтину.

Про це розповів представник Головного управління Національної поліції у Київській області Микола Жукович. За його словами, з цієї причини поліція не може чітко сказати, від чого настала смерть юриста.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що затриманий колишній наречений убитої Ірини НоздровськоїВіталій Сергєєв відмовився давати свідчення. Чоловік послався на статтю 63 Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе. На питання про те, чи має він здогади про те, хто міг скоїти вбивство, чоловік відповів, що не має ніяких припущень.

QHA писало, що вчора поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітникиполіції знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Тіло було знайдено у водоймі. Відзначається, що начальник поліції Київської області Дмитро Ценов узяв розслідування цієї справи під особистий контроль.

QHA