СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Севастопольський міський суд в окупованому Криму повернув справи «українських диверсантів» Володимира Дудки та Олексія Бессарабова прокурору.

Публікації про засіданнях суду, де були прийняті рішення, є на сайті окупантів, але частина інформації в них прихована.

— Справу, відкриту щодо українців Володимира Дудки і Олексія Бессарабова за нібито організацію диверсії, "суд" повернув прокурору для усунення недоліків. Про це повідомили родичі, — пишуть на Facebook-сторінці «Кримської правозахисної групи».

Нагадаємо, що Володимира Дудку, Олексія Бессарабова і третього фігуранта Дмитра Штиблікова затримали 9 листопада 2016 року в Севастополі. Їх звинувачують у підготовці диверсії організованою групою і зберіганні зброї (КК РФ: ст. 222 ч.3, ст. 222.1 ч.3, ст. 30 ч.1 - ст. 281 _ч.2 п. А). Олексій Бессарабов — журналіст. Він готував матеріали з Севастополя про проблеми Чорноморського флоту. Працював в аналітичному центрі "Номос", який спеціалізувався на проблематиці безпеки у Чорноморсько-Каспійському регіоні. Володимир Дудка — в минулому командир корабля радіоелектронної розвідки "Сімферополь", після за трудовим договором працював спеціалістом з розмінування в Інкерманських штольнях. Там же залишився і після захоплення півострова Росією.

Раніше QHA повідомляло, що "суд" у Криму продовжив арешт "українським диверсантам".

QHA