КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим та слідчий відділ Головного управління Нацполіції в АРК і місті Севастополі завершили досудове розслідування у справі одного з членів незаконно створеного збройного формування «Самооборона Криму», якого звинувачують у державній зраді, і направили в Апеляційний суд Києва. Про це повідомили у прес-службі прокуратури АРК.

— Досудовим розслідуванням встановлено, що зазначений учасник «Самооборони Криму» брав безпосередню і активну участь в захопленні військових частин м. Севастополя, тобто, вчинив дії, спрямовані на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, а також надання іноземній державі допомоги у проведенні підривної діяльності проти України, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що підозрюваного затримали в грудні 2017 року на Дніпропетровщині.

— За результатами проведеного досудового розслідування, обвинувальний акт щодо зазначеного учасника «Самооборони Криму» направлено до Апеляційного суду Києва для вирішення питання про визначення підсудності по одному з районних судів м. Києва та подальшого судового розгляду.

QHA повідомляло, що 3 квітня співробітники Служби безпеки України затримали на адімінмежі з Кримом на пункті пропуску "Чаплинка" так званого депутата "Євпаторійської міської ради". Оперативники відзначили, що житель Криму брав участь у захопленні адміністративних будівель органів влади у лютому – березні 2014 року.

QHA