МОСКВА (QHA) -

 

Справу українського політв'язня, засудженого до 8 років колонії суворого режиму по «справі диверсантів», Євгенія Панова передали до Верховного суду Росії для розгляду апеляції адвокатів. Про це повідомив один з адвокатів політв'язня Сергій Легостов.

— Я отримав супровідного листа, що справа направляється з республіки Крим до Верховного суду Російської Федерації для розгляду в апеляційному порядку.

Він зазначив, що дата суду поки що невідома, проте, можливо, справу розглянуть у жовтні. Захист політв'язня звернувся до Верховного суду РФ з проханням виправдати Панова.

 

Нагадаємо, брат Євгена Панова Ігор Котелянець заявив, що в рамках апеляції політв'язні хочуть збільшити термін ув'язнення з 8 до 10,5 років. Окупаційна влада обмежила доступ до політв'язнів, і у близьких немає можливості передати йому ліки, в яких він потребує через проблеми зі здоров'ям.

Як писало QHA, 13 липня, так званий «Верховний суд Криму» засудив фігуранта справи «українських диверсантів» Євгена Панова до 8 років колонії суворого режиму. Його звинуватили в тому, що він нібито планував диверсію на цивільних і військових об'єктах в Криму.

 

Джерело: Центр журналістських розслідувань

Фото: en-media.tv

QHA