СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Силовики в окупованому Криму в Білогірську провели обшуки у низки кримських татар. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Наразі об'єктивно відомо, що обшуки проводилися в Алі Барієва, Асана Барієва, Ремзі Веліляєва, Ресуля Веліляєва, Екрем Веліляєва, Зери Веліляєвої, а також у їхніх дорослих дітей, які проживають окремо, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що окупанти обшукали приміщення виробничих баз і декілька десятків «фірмових магазинів провідної фірми з дистрибуції продуктів харчування в Криму «КримОпт», яка належить братам Веліляєвим» в інших регіонах.

До офісу «КримОпт» прийшла велика кількість людей. Під час заходів активісти приносили працівникам фірми їжу і передавали її через паркан. Активісти звернули увагу на те, що на різних обшуках у силовиків представляють одних і тих же понятих. Усі сьогоднішні обшуки відбулися «у рамках відкритої кримінальної справи».

Після проведених обшуків в будинку кримського татарина Алі Барієва, силовики відвезли його до Сімферополя.

«Кримська солідарність» повідомляє, що силовики вибили двері складу в офісі «КримОпт».

QHA повідомляло, що співробітники російської ФСБ, які проводять обшуки у Білогірську, вивели з будинку директора ТОВ «КримОпт» Алі Барієва і вивезли у невідомому напрямку. У протоколі затримання Барієва розписався слідчий відділення з розслідування злочинів, пов'язаних із застосуванням заборонених засобів і методів ведення війни.

Нагадаємо, в окупованому Криму в Білогірську силовики провели обшуки в будинку директора ТОВ «КримОпт» Алі Барієва і в мережі магазинів «Гузель».

Також стало відомо, що окупанти обшукували не тільки будинок директора фірми, але й будинки співробітників «КримОпт».

За словами голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, обшуки в окупованому Криму в Білогірську проводили співробітники ФСБ Росії.

QHA