СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Джерела в Криму повідомили останні новини, що стосуються стану здоров'я кримськотатарських активістів Бекіра Дегерменджі і Асана Чапуха.

Так, самопочуття Дегерменджі покращилось.

— Він почуває себе трохи краще. Поки Бекір аг'а знаходиться в реанімації, але через 2-3 дні обіцяють перевести у відділення пульмонології, повідомили джерела в анексованому Криму.

Тим часом, стан здоров'я іншого активіста Асана Чапуха не радує і продовжує погіршуватися:

— У нього набрякло ліве око. Вдень розмовляли, ще до медчастини не перевели.

13 грудня співробітники СІЗО обіцяли, що Асана Чапуха переведуть в медичний блок СІЗО міста Сімферополя з подальшою госпіталізацією в одне з установ міста. Однак, як ми бачимо, досі цього не сталося.

Нагадаємо, ще три дні тому дружина Бекіра Дегерменджі повідомила, що стан здоров'я її чоловіка був важким. Вона також повідомила, що Бекіру Дегерменджі зробили бронхоскопію і провели обстеження серця.

Бекір Дегерменджі, батько Мустафи Дегерменджі, який фігурує в якості обвинуваченого у справі «26 лютого», був затриманий 23 листопада в кафе «Медобори» в Сімферополі. Його заарештували до 15 січня 2018 року.

6 грудня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляцію захисту зі зміни запобіжного заходу Бекіру Дегерменджі, якого підозрюють в нібито вимаганнях.

QHA