СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Стан здоров'я українського активіста Володимира Балуха, незаконно засудженого в окупованому Криму, погіршується через голодування. Про це повідомила його адвокат Ольга Дінзе.

Адвокат зазначила, що активіст не зупинятиме свій протест проти вироку.

— Йому це (голодування) важко дається. Окрім того, відбуваються постійні провокації з боку адміністрації установи, які приносять йому смачні продукти харчування, спокушаючи його все ж почати приймати їжу. Це трохи дестабілізує його, але він тримається і тримає своє слово, — сказала вона.

QHA повідомляло, що Володимир Балух продовжує голодування, розпочате 19 березня у СІЗО Сімферополя. Омбудсмен Людмила Денисова звернулася до російської сторони з проханням організувати політв'язню Балуху медогляд і перевірити умови його утримання.

Раніше правозахисник Володимир Чекригін заявив, що Володимир Балух продовжує голодування, маючи проблеми зі здоров'ям, зокрема з печінкою.

Роздольненський районний «суд» в окупованому Криму засудив Володимира Балуха на 3 роки і 7 місяців позбавлення волі за його громадянську позицію. Володимир Балух буде відбувати термін в колонії-поселенні. Українського активіста взяли під варту в залі суду.

Володимир Балух — кримський фермер, який вивісив у 2014 році на своєму будинку український прапор, який неодноразово зривали кримські силовики. У листопаді 2016 року Володимир прикріпив на свій будинок табличку з написом «вул. Героїв Небесної Сотні, 18». За його словами, після цього йому почали надходити погрози від місцевої адміністрації та поліції, що якщо він не зніме табличку, то у нього вдома можуть "знайти" наркотики або зброю, що, власне, і сталося.

Джерело: Крим.Реалії

QHA