СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Силовики в окупованому Криму відвезли затриманого українця Олександра Стешенка у невідомому напрямку. Про це повідомляє КримSOS на своїй сторінці у Facebook.

— На територію «Спеціального приймальника для осіб, які відбувають адміністративне покарання» у Сімферополі, за адресою вул. Павленко, 1 заїхав білий мікроавтобус «Мерседес-Віто». Очевидно, це автомобіль ФСБ в Криму. Ставши впритул до дверей будівлі, в автомобіль був завантажений пасажир. Очевидно, це Олександр Стешенко. За деякий час автомобіль рушив у невідомому напрямку, — йдеться у повідомленні.

У КримSOS відзначили, що є надії на те, що Стешенка відвезли на одне з КПВВ на адмінмежі між анексованим півостровом і материковою Україною.

Нагадаємо, адвокат сім'ї Стешенка Едем Семедляєв заявив, що затриманого харків'янина знайшли в ІТТ міста Сімферополя. Термін його арешту мав закінчитися о 22:00 24 квітня.

Відзначимо, що Олександр Стешенко був затриманий 11 квітня російськими силовиками на КПВВ "Чонгар" на в'їзді в окупований Крим.

Він їхав в гості до знайомої, яка раніше проживала у Харкові. За словами матері, в останній раз Олександр вийшов на зв'язок вранці 11 квітня. Він повідомив, що «прикордонники» РФ на Чонгарі засумнівалися в його схожості з фотографією у паспорті.

QHA