ВАШИНГТОН (QHA) -

Американський письменник Стівен Кінг закликав Росію звільнити українського політв'язня Олега Сенцова, якого незаконно утримують у в'язниці в РФ. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter вчора, 14 червня.

При цьому, Кінг посилається на листа президенту РФ Володимиру Путіну від правозахисної організації американських письменників PEN America з проханням звільнити українського режисера.

— Сьогодні перший день Чемпіонату світу ФІФА і 32 день голодування Олега Сенцова. Приєднуйтеся до мене і PEN America із закликом звільнити українського режисера, несправедливо засудженого в Росії. Час спливає, він може померти за свої погляди, — написав він.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов перебуває у медчастині. Правозахисниця Зоя Свєтова зазначила, що стан здоров'я Сенцова викликає занепокоєння, однак за ним добре стежать лікарі.

Нагадаємо, Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів. 29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію.

Пізніше у Європарламенті провели флешмоб на підтримку Олега Сенцова. У заході взяли участь євродепутати і делегати Постійного представництва України при Раді Європи. Парламентарії закликали звільнити українського політв'язня.

QHA