МОСКВА (QHA) -

 

Російський фонд кіно без конкурсу виділив на зйомки фільму "Кримський міст. Зроблено з любов'ю!" 100 мільйонів рублів (близько 42 мільйонів гривень).

Керівник піар-дирекції фонду кіно Світлана Брилліантова заявила, що гроші без конкурсу дали після листа з російського Мінкульту, пише BBC.

Співрозмовник видання повідомив, що до відомства стосовно фінансування фільму звертався заступник керівника адміністрації президента Росії Олексій Громов.

— Громов написав листа до Мінкульту. Після цього дали гроші без будь-яких пітчингів і захисту проекту, тобто без тих процедур, які зобов'язаний пройти будь-який фільм, — заявив співрозмовник.


 

QHA повідомляло, що прем'єра фільму "Кримський міст. Зроблено з любов'ю!" відбулася 29 жовтня в Москві. Станом на 6 листопада картину подивилися більше 175 тисяч глядачів. У соцмережах велика кількість глядачів фільм розкритикували. Користувачі назвали фільм "пропагандою, на якій розпиляли гроші", і додали, що з початку року в Росії закрилося 50 кінотеатрів "через те, що знімають таке".

За словами російського кінокритика Антона Долина, "ця картина схожа на злегка втратившу лузд машину часу".

 


Джерело: BBC

QHA