ЛЬВІВ (QHA) -

У середу, 20 вересня, у Львові запланована студентська «хода солідарності» з українськими в'знями Кремля. Організатори розраховують привернути увагу до долі українців, яких переслідує російська влада, зокрема в окупованому Криму.

— На тому тижні було винесено вирок у справі Ахтема Чийгоза 8 років за мирний проукраїнський протест. Ренат Параламов ще один вкрадений співробітниками ФСБ і підданий тортурам кримчанин. Четвертий рік тривають репресії проти громадян України. Прийшов час і студентству висловити свою солідарність у боротьбі з російською машиною репресій, зазначають організатори заходу у Facebook.

Нагадаємо, «Верховний суд» анексованого Криму 11 вересня засудив до восьми років колонії загального режиму одного з лідерів кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. Його звинуватили в організації масових заворушень в день 26 лютого 2014 року.

Напередодні, 17 вересня, на Форумі видавців у Львові закликали творчу інтелігенцію підтримати кримського журналіста Миколу Семену, над яким на анексованому півострові проходить судовий процес, а також українського журналіста Романа Сущенка, що перебуває в Росії під арештом.

QHA