СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

26 березня в окупованому Криму в підконтрольному Кремлю Київському районному суді відбудеться розгляд скарги адвоката Еміля Курбедінова у справі члена Виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Сьогодні, 26 березня 2018 року, о 12:30 дня в Київському районному суді відбудеться судове засідання з розгляду скарги Еміля Курбедінова на дії слідчого, який вже тривалий час не відповідає на адвокатські запити у справі Ервіна Ібрагімова, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з дня зникнення 31-річного Ервіна Ібрагімова — члена Виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар, екс-депутата Бахчисарайської міськради, члена регіонального Меджлісу, минуло практично два роки. Ервіна викрали у Бахчисараї 24 травня 2016 року близько 23:00. 26 травня 2016 року прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом зникнення Ервіна Ібрагімова.

Мати викраденого Ервіна Ібрагімова Ліля Алієва написала звернення до президента України Петра Порошенка, в якому просила його докласти додаткових зусиль до пошуку і звільнення її сина, а також інших викрадених кримських татар.

QHA