ХЕРСОН (QHA) -

Херсонський міський суд не відпускав з-під варти затриманого капітана судна «НОРД» — Володимира Горбенка, повідомляє прокуратура АРК з метою спростування недостовірної інформації, яка була поширена у ЗМІ і деякими представниками української влади.

У прокуратурі роз'яснили, що оскільки підозрюваний капітан судна фактично був затриманий 4 квітня, то 72-годинний термін, відведений для розгляду клопотання, закінчується завтра, 7 квітня.

— Надалі, прокуратура Автономної Республіки Крим просить осіб, які не володіють достовірною інформацією і відповідними знаннями кримінального процесу, утриматися від поширення такої інформації і не вводити в оману українське суспільство, — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що команду затриманого раніше російського судна «НОРД» везуть у Маріупольський суд для розгляду адміністративних справ.

Нагадаємо, 26 березня українські прикордонники затримали риболовецьке судно-порушник під прапором Росії в частині українських вод Азовського моря. Під час огляду судна виявили рибальський трал і 5 тонн морепродуктів. Пізніше ФСБ відкрила провадження проти українських прикордонників за статтею про «викрадення судна повітряного або водного транспорту, або залізничного рухомого складу».

QHA