ХЕРСОН (QHA) -

Суд в Херсоні обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для «депутата» з окупованої Євпаторії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник прокурора АРК Олександр Удовиченко.

Чоловіка звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність України.

— Поки хтось з метою власного піару та імітування "бурхливої ​​діяльності", хизувався чужими напрацюваннями, співробітники прокуратури Автономної Республіки Крим та ГУ СБУ в Автономній Республіці Крим (з дислокацією у м. Херсон) виконували свої професійні обов'язки. Депутату незаконно створеної Євпаторійської міської ради було обрано запобіжний захід, — пише Удовиченко.

Нагадаємо, що 3 квітня поточного року СБУ затримала на адімінмежі з Кримом в пункті пропуску "Чаплинка" так званого депутата "Євпаторійської міської ради". Правоохоронці стверджують, що, займаючи посаду в адміністрації, чоловік голосував за «націоналізацію» підприємства Євпаторії. При цьому стало відомо, що у 2014 році він балотувався до ради від партії «Єдина Росія» і брав активну участь у складі «кримської самооборони».

Раніше QHA повідомляло, що в Херсоні група невідомих осіб намагалася відбити від співробітників СБУ затриманого на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом депутата так званої "Євпаторійської міської ради".

QHA