КИЇВ (QHA) -

Солом'янський районний суд міста Києва продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 100 млн грн для усунутого з посади голови Державної фіскальної служби Романа Насирова.

Повідомляється, що екс-глава ДФС повинен здати свої паспорти в Державну міграційну службу, носити електронний браслет, не виїздити за межі Київської області, а також з'являтися за першим викликом суду, судді або детектива.

Нагадаємо, 22 червня 2016 року НАБУ і САП викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність із ВАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

На початку березня 2017 року в рамках «газової справи» почав фігурувати глава ДФС Роман Насиров, якому інкримінували злочин за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). 9 березня Насирову оголосили рішення суду: він був заарештований на два місяці з правом внесення застави 100 млн грн.

ФОТО: інтернет

QHA