РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Північно-Кавказький гарнізонний військовий суд в Ростові-на-Дону провів за допомогою відеозв'язку з окупованим Сімферополем засідання у сфабрикованій справі «Хізб ут-Тахрір» («ялтинська група») сьогодні, 25 квітня. Про це повідомляється на сайті правозахисної організації КримSOS.

Адвокат обвинувачених кримськотатарських активістів Едем Семедляєв подав клопотання щодо розсекречування свідка обвинувачення.

— На суді адвокат Едем Семедляєв подав клопотання щодо розсекречування таємного свідка обвинувачення, тому що цього побажав сам свідок. Суд задовольнив клопотання адвоката, після чого він надав свідчення на користь фігурантів справи.

Нагадаємо, адвокати фігурантів "ялтинської групи" — Еміль Курбедінов та Едем Семедляєв заявили, що свідок обвинувачення у справі "ялтинської групи" продемонстрував стійкість і не дав обвинувальних свідчень проти кримських мусульман, незважаючи на залякування з боку співробітників ФСБ.

Відзначимо, 11 лютого 2016 року в окупованому Криму були затримані Муслім Алієв з Алушти, житель села Краснокам'янка Енвер Бекіров, житель Ялти Вадим Сірук, а також Емір-Усеін Куку — член Контактної групи з прав людини. 18 квітня того ж року були затримані Арсен Джеппаров і Рефат Алімов.

Раніше QHA повідомляло, що свідка обвинувачення у справі "ялтинської групи" опитали у секретній кімнаті.

QHA