СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в підконтрольному Кремлю гарнізонному військовому суді розпочалося засідання у «справі ялтинської групи».

«Суд» розпочався у закритому режимі. Окупанти почали допит свідка Енвера Халілова.

— Розпочався допит свідка суддею — чи знайомий з обвинуваченими. Свідок відповідає, що знає усіх, окрім Куку Емір-Усеіна. Особистої неприязні немає. Підсудні його знають, — розповідається про деталі засідання на сторінці «Кримської солідарності».

Одночасно із засіданням в окупованому Криму, суд триває у відкритому режимі в Північно-Кавказькому окружному військовому суді. Там Муслім Алієв заявив клопотання про виключення доказів показань свідка.

— Суддя пропонує писати і накопичувати подібні клопотання, і можливо цьому буде присвячено ціле судове засідання, — пишуть активісти «Кримської солідарності».

За інформацією правозахисників, суд повернув клопотання Алієву.

Нагадаємо, що 11 лютого 2016 року в окупованому Криму були затримані: Муслім Алієв з Алушти, житель села Краснокам'янка Енвер Бекіров, житель Ялти Вадим Сірук, а також Емір-Усеін Куку — член Контактної групи з прав людини. 18 квітня того ж року були затримані Арсен Джеппаров і Рефат Алімов.

Раніше QHA повідомляло, що свідка обвинувачення у справі "ялтинської групи" опитали у секретній кімнаті.

QHA