СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Суд у справі так званої "ялтинської групи" перенесли на 7 червня, повідомляє громадська організація "Кримська солідарність" на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляють правозахисники, сьогоднішнє засідання мало розпочатися о 12:30.

Суд мав відбутися у Північно-Кавказькому окружному військовому суді міста Ростов-на-Дону і за допомогою відеоконференції в "Кримському військовому гарнізонному суді" міста Сімферополь.

Раніше QHA повідомляло, що 8 травня в "Кримському військовому гарнізонному суді" відбулося судове засідання у справі "ялтинської групи", на засіданні розглядали заяву від "начальника ФСБ" Віктора Палагіна. У його заяві йшлося про те, що обвинувачені тиснули на свідків обвинувачення.

Адвокати пов'язують це з тим, що з боку свідків обвинувачення були ті, хто відмовився від показань на користь обвинувачення, і змінив їх в бік обвинувачених.

Відзначимо, 11 лютого 2016 року в окупованому Криму були затримані Муслім Алієв з Алушти, житель села Краснокам'янка Енвер Бекіров, житель Ялти Вадим Сірук, а також Емір-Усеін Куку — член Контактної групи з прав людини. 18 квітня того ж року були затримані Арсен Джеппаров і Рефат Алімов.

QHA