ВАШИНГТОН (QHA) -

Федеральний суд присяжних у Вашингтоні (США) офіційно звинуватив громадянку Росії Марію Бутіну в конспірації і незаконній діяльності в інтересах РФ, а також в інфільтрації американських політичних організацій.

Бутіну тимчасово взяли під варту. Росіянка приїхала до США у 2013 році, після чого створила організацію «Право на зброю», чим підтримувала Національну стрілецьку асоціацію.

У прокуратурі США відзначили, що завданням Бутіної була інфільтрація консервативних організацій. Вона працювала з високопоставленими представниками російської влади.

При цьому, Бутіна намагалася зблизитися з оточенням Дональда Трампа і організувати його зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним.

У свою чергу, адвокат росіянки в суді заявив, що звинувачення проти неї неправдиві, оскільки після обшуків в її помешканні у квітні, Бутіна залишилася у США і дала свідчення в Конгресі.

Нагадаємо, Марію Бутіну затримали у США за підозрою в шпигунстві.

QHA повідомляло, що у Польщі затримали російського шпигуна. Агент підтримував контакти з російськими розвідниками під дипломатичним прикриттям в посольстві у Варшаві і надавав інформацію про інвестиції. Він мав доступ до ключової інформації про енергетичні проекти польського уряду.

Джерело: Польське радіо

QHA