ХЕРСОН (QHA) -

Сьогодні, 25 квітня, Херсонський міський суд має намір розглянути клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно керівниці кримського відділення російського громадського руху «Волонтери перемоги», довіреної особи президента Росії Володимира Путіна Олени Одновол, яку 23 квітня затримали на адмінмежі з Автономною Республікою Крим у Херсонській області. Про це заявили у прес-службі суду.

— Згадана особа (Одновол — ред.) займалася агітацією і збором підписів на підтримку одного з кандидатів на виборах президента Росії і підозрюється у скоєнні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). Клопотання буде розглядатися слідчим суддею Радченко О.О., — йдеться у повідомленні.

Відзначимо, 23 квітня на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чонгар» на адмінмежі з окупованим Кримом Служба безпеки України затримала Одновол, яка організувала і проводила збір підписів за кандидата у президенти РФ Володимира Путіна на тимчасово окупованій території півострова у 2018 році. Пізніше їй повідомили про підозру в зраді.

QHA