СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному Кремлю суді окупованого Криму відбулося засідання у справі кримського татарина Шевкета Раззакова. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

«Суд» оштрафував Раззакова на 20 тисяч рублів.

— Суд засудив Шевкета Раззакова до штрафу в розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Сторона захисту має намір оскаржити це рішення, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що у так званому Світовому суді Бахчисарая «прокурор» запросив для Шевкета Раззакова, обвинуваченого в образі поліцейського, 300 годин громадських робіт.

Нагадаємо, 20 жовтня окупанти порушили кримінальну справу стосовно Шевкета Раззакова у зв'язку із «публічною образою представника влади». Підставою послужив нібито плювок в поліцейського. Інцидент стався 13 квітня у Бахчисараї під час обшуків у Ризи Муждабаєва і Сейдамета Мустафаєва.

Пізніше Раззакова викликали на допит до так званого управління Слідчого комітету, де повідомили про підозру в «публічній образі представника влади». Раззаков відмовився давати свідчення, його відпустили під підписку про невиїзд.

QHA