СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Центральний районний суд окупованого Сімферополя переніс засідання у так званій справі «26 лютого». Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

«Суд» перенесли на 12 квітня.

— Адвокатом Омельченко було подано клопотання про перенесення засідання, через те, що він знаходиться на іншому судовому засіданні у кримінальній справі з 9:30. Слухання пренесли на 12 квітня о 13:00, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що підконтрольний Росії Центральний районний суд Сімферополя задовольнив клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу для Мустафи Дегерменджі та Алі Асанова до 7 травня 2018 року і відмовив у задоволенні клопотання про перегляд інтерв'ю із самопроголошеним головою уряду Криму Сергієм Аксеновим після мітингу в 2014 році, у якому він заявив, що зіткнення організували російські провокатори.

Нагадаємо, Мустафу Дегерменджі та Алі Асанова судять за участь в мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і вчиненя опору російській окупаційній армії.

QHA