СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Підконтрольний Росії Київський районний суд в анексованмоу Сімферополі продовжив арешт громадянському журналісту Наріману Мемедемінову. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Хоча засідання проводили у відкритому режимі, спочатку до зали суду не пустили нікого з активістів, які прийшли підтримати Мемедемінова.

Пізніше до зали «суду» впустили матір Мемедемінова.

— Судове засідання щодо продовження запобіжного заходу Наріману Мемедемінову завершилося. Продовжили запобіжний захід на два місяці, — йдеться у повідомленні «Кримської солідарності».

 

QHA повідомляло, що 14 серпня «Київський районний суд Сімферополя» продовжив термін арешту Мемедемінову до 15 жовтня. Після чого захист кримського татарина подав апеляційну скаргу на рішення "суду", однак "Верховний суд" Криму відхилив її.

Нарімана Мемедемінова заарештували 23 березня 2018 року. Окупаційна влада підозрює його у нібито публічних закликах до здійснення терористичної діяльності. Силовики провели обшук в будинку Мемедемінова у селі Холмівка (Бахчисарайський район), після чого його відвезли до Сімферополя.

QHA