СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному Кремлю Балаклавському районному суді в окупованому Криму 8 червня відбулося засідання з продовження запобіжного заходу капітану затриманого українського риболовецького судна «ЯМК-0041» Віктору Новицькому. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Під час останнього судового засідання було заявлено клопотання адвоката про домашній арешт на квартирі у м. Севастополь. Прокурор заперечив, що, так як немає причинно-наслідкового зв'язку, він нібито може легко сховатися на території РФ (немає громадянства, не перебуває на міграційному обліку), — йдеться у повідомленні.

Так, обвинувачення попросило для українця продовження запобіжного заходу до 8 липня 2018 року, оскільки нібито потрібно провести додаткові слідчі заходи.

— Відправившись до дорадчої кімнати, суд задовольнив прохання слідства. Капітан судна Новицький Віктор залишиться у СІЗО до 8 липня, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що відносно капітана українського риболовецького судна "ЯМК-0041" окупанти порушили кримінальну справу за статтею «Браконьєрство». Російські силовики повідомили, що на судно накладено арешт.

Нагадаємо, російські прикордонники затримали біля берегів анексованого Криму українське судно «ЯМК-0041» з екіпажем з п'яти чоловік — громадян України. У рибалок нібито вилучили незаконні знаряддя вилову — декілька кілометрів сітки. Окупанти стверджують, що рибалки промишляли у винятковій економічній зоні РФ.

QHA