СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

30 березня в окупованому Криму в підконтрольному Кремлю Верховному суді відбулося засідання з розгляду апеляційних скарг щодо продовження запобіжного заходу для фігурантів надуманої "справи "Хізб ут-Тахрір".

Засідання «суду» з розгляду апеляційних скарг Тімура Ібрагімова, Ернеста Аметова і Сервера Зекірьяєва відбулося у закритому режимі.

Справу повернули до суду першої інстанції.

QHA повідомляло, що 5 грудня в окупованому Криму так званий Київський районний "суд" Сімферополя продовжив термін утримання під вартою шістьом затриманим у Бахчисараї кримським татарам: Тимуру Ібрагімову, Мемету Белялову, Серверу Зекерьяєву, Сейрану Салієву, Марлену (Сулейману) Асанову та Ернесту Аметову. «Суд» ухвалив, що активісти залишаться у СІЗО до 9 березня.

Нагадаємо, Сулеймана Асанова, Сервера Зекерьяєва і Ернеста Аметова було затримано 11 жовтня 2017 року в окупованому Криму під час масових обшуків, які окупанти проводили в будинках кримських татар. П'ятьох затриманих у Бахчисараї кримських татар, у тому числі Ернеста Аметова і Сервера Зекерьяєва, звинуватили в «участі в терористичній діяльності», а Сулеймана Асанова (власника кафе «Салачик'») — в організації осередку «Хізб ут-Тахрір».

Джерело: КримSOS

QHA