СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному Кремлю Ленінському районному суді окупованого Севастополя сьогодні, 11 травня, відбулося засідання у справі кримського татарина Енвера Сейтосманова. Про це повідомила правозахисна організація «Кримська солідарність» у Facebook.

Енвер Сейтосманов залишиться під арештом до 9 липня.

— Суддя Ленінського районного суду міста Севастополя Анна Гуло залишила Енвера Сейтосманова під вартою до 9 липня 2018 року, — йдеться у повідомленні.

Правозахисники зазначили, що мати і брат кримського татарина проходять у справі як свідки.

Нагадаємо, раніше Ернест Сейтосманов повідомив, що його брату Енверу ФСБ "шиє" справу про тероризм. Так, Енверу Сейтосманову зачитали протокол, згідно з яким йому хочуть нав'язати статтю 205.5, ч.2 (участь в забороненій в Росії організації "Хізб ут-Тахрір").

Адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці у Facebook повідомив, що після обшуків у селі Орлине під Севастополем невідомі в цивільному викрали двох кримськотатарських активістів, братів Ернеста і Енвера Сейтосманових, а також їхню хвору матір.

Нагадаємо, 10 травня, в окупованому Криму під Севастополем силовики провели обшуки в будинках братів Ернеста і Енвера Сейтосманових. Кримські татари є двоюрідними братами Нурі Прімова, незаконно засудженого у надуманій справі "Хізб ут-Тахрір". Ернеста і Енвера Сейтосманових після обшуків затримали.

QHA