КИЇВ (QHA) -

Суд на Херсонщині ухвалив рішення відхилити апеляцію захисту капітана судна-порушника «НОРД» Володимира Горбенка на запобіжний захід. Про це повідомила прес-секретар прокуратури АРК Тетяна Тихончик.

— Там був запобіжний захід тримання під вартою з альтернативою внесення застави. Застава була внесена. Захист хотів, щоб цей захід було скасовано, але він залишається чинним, — зазначила вона.

Тихончик підкреслила, що після внесення застави Володимиру Горбенко потрібно щопонеділка приходити до слідчого і повідомляти про своє місцезнаходження.

QHA повідомляло, що Херсонський міський суд обрав запобіжний захід капітану судна "НОРД" у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави до 31 травня. Застава складає 35 тисяч 240 гривень.

Нагадаємо, 26 березня українські прикордонники затримали риболовецьке судно-порушник під прапором Росії в частині українських вод Азовського моря. Під час огляду судна виявили рибальський трал і 5 тонн морепродуктів. Пізніше ФСБ відкрила провадження проти українських прикордонників за статтею про «викрадення судна повітряного або водного транспорту, або залізничного рухомого складу».

Джерело: Українська правда

QHA