СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Криму провів засідання у справі фігурантів надуманої «справи «Хізб ут-Тахрір» («бахчисарайська група») Енвера Мамутова і Ремзі Меметова. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

«Суд» відхилив усі клопотання захисту кримськотатарських активістів і залишив запобіжний захід без змін.

— Суд у так званій «справі «Хізб ут-Тахрір» залишив термін утримання під вартою фігурантам справи до 12 травня 2018 року. Усі клопотання адвокатів відхилили, — йдеться у повідомленні.

У «Кримській солідарності» відзначили, що засідання проводили у відкритому режимі, проте на ньому не змогла бути присутньою мати активіста Енвера Мамутова.

QHA повідомляло, що «суд» переніс розгляд апеляційних скарг фігурантів «бахчисарайської групи» Енвера Мамутова і Зеврі Абсеітова.

6 квітня окупанти провели «суд» в закритому режимі за надуманою справою «Хізб ут-Тахрір», фігурантами якої є Енвер Мамутов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Зеврі Абсеітов.

Так звана "справа Хізб ут-Тахрір" стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями мусульманами в Криму. Називаючи свої репресивні операції боротьбою з тероризмом, силовики вриваються в будинки, проводять незаконні обшуки і затримання.

QHA