КИЇВ (QHA) -

Апеляційний суд Києва відхилив апеляцію нардепа Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів і поваленні державної влади, і залишив чинним рішення першої судової інстанції.

На сьогоднішнє судове засідання Савченко одягла футболку з тризубом, в якій вона була на суді в Росії.

Адвокати клопотали про скасування запобіжного заходу у вигляді арешту і обрання іншого запобіжного заходу, вони заявили, що 54 людини клопотали про взяття нардепа на поруки.

Після того, як судді пішли до нарадчої кімнати, Савченко повідомила, що читає цікаву книгу Онищенка про "Петрика П'яточкіна", а також про те, що продовжує голодування і зараз схудла до 63 кілограм.

Нагадаємо, 15 липня Шевченківський райсуд Києва продовжив арешт депутату Надії Савченко до 13 липня. Представник обвинувачення Олександр Банник клопотав про продовження арешту Савченко. За його словами, Савченко під час зміни запобіжного заходу могла негативно впливати на свідків, або ж взагалі втекти від правоохоронців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Савченко в суді на завершенні розгляду клопотання щодо продовження запобіжного заходу заявила, що звернулася до президента Росії Володимира Путіна з проханням посприяти обміну полоненими.

QHA