СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Кримський гарнізонний військовий суд почав розгляд кримінальної справи стосовно екс-співробітників санаторію «Євпаторія», яких обвинувачують у викраденні та пограбуванні учасника виставки індійських товарів у Євпаторії.

Інформацію у справі окупаційна влада Криму передала до управління ФСБ РФ.

У вересні 2017 року обвинувачені обманним шляхом примусили потерпілого залишити виставку на території колишнього стадіону «Авангард» і сісти до них в автомобіль.

За попередніми даними, колишні співробітники санаторію пред'явили йому недійсні документи співробітників Слідчого комітету і ФСБ Росії. В автомобілі обвинувачені вимагали у чоловіка гроші.

Їх звинувачують у скоєнні двох кримінальних злочинів: викраденні людини і здирстві, скоєними за попередньою змовою групою осіб із застосуванням насильства.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму Слідчий комітет Росії звинуватив чотирьох працівників фірми у передачі хабара в 1,5 мільйона рублів (близько 689 тисяч гривень) співробітникам «Крименерго». Працівники фірми в окупованому Криму хотіли підключити об'єкти одного з абонентів до електромережі.

Джерело: Кримінформ

QHA