КИЇВ (QHA) -

Співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) затримали на хабарі суддю Голосіївського районного суду Києва. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

— 23 квітня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України за матеріалами Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили суддю Голосіївського районного суду м. Києва у момент отримання ним частини неправомірної вигоди у розмірі 1 тис доларів, — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, в НАБУ відзначили, що посередником, який передав хабар, був суддя цього ж суду. Він зараз знаходиться у відставці.

Суддя вимагав від посередника хабар у розмірі 8 тисяч доларів за задоволення позову з поновлення його на роботі, а також з виплати йому компенсації сумою у 1,5 мільйона гривень.

Наразі судді затримані, вирішується питання про повідомлення їм про підозру.

QHA повідомляло, що військова прокуратура України викрила на хабарі держслужбовця з секретаріату Кабінету міністрів. Його затримали у перший день роботи на новій посаді під час одержання неправомірної вигоди.

QHA