КИЇВ (QHA) -

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун попросила відомого співака Елтона Джона відстоювати права українських в'язнів Кремля. Про це чиновник повідомила на своїй сторінці у Facebook після того, як у Києві зустрілася з британською поп-зіркою.

Супрун висловила подяку Джону за його боротьбу зі СНІДом. За словами чиновника, коли фігура такого рівня долучається до вирішення проблем наших громадян — це дуже важливо.

— Ми говорили про трансформацію системи охорони здоров'я і я попросила також допомогти на міжнародному рівні відстоювати права українців, які перебувають на окупованих територіях і вимагати належної медичної допомоги і звільнення бранців Кремля, які утримуються за політичними мотивами. Зараз ми як ніколи потребуємо підтримки міжнародної спільноти, — зазначила Супрун.

Вона повідомила, що українці, які живуть на окупованих територіях і перебувають у в'язницях РФ, не мають шансу отримати медичні послуги.

— Зокрема, на території Криму МОЗ РФ заборонило підтримуючу терапію для пацієнтів, у результаті чого вони починають знову вживати наркотики, що призводить до передозування і самогубств, — сказала вона.

Раніше QHA повідомляло, що до голодування Сенцова приєднався четвертий в'язень Кремля.

Ним виявився Станіслав Зимовець, який проходить у "справі 26 березня", звинувачений у тому, що нібито кинув цеглину в співробітника ОМОНу під час акції протесту в Москві.

QHA