МОСКВА (QHA) -

 

Незаконно засудженого в Росії українського журналіста Романа Сущенко етапували до виправної колонії в Кіровській області Росії.

Про це сьогодні, 7 листопада, повідомив громадський захисник Сущенко Марк Фейгін.

— Український журналіст Роман Сущенко етапований в ВК-11 в Кіровську область (г.Кірове-чепецк, д.Утробіно) для відбування покарання, — написав Фейгін у своєму Twitter.


 


"Укрінформ" повідомляє, що інформацію про етапування Сущенко підтвердила його донька Юлія. Відзначається, що ця колонія - суворого режиму, вона знаходиться в більш, ніж 1000 км від Москви.

 


Про етапування Сущенко з Московського СІЗО повідомлялося ще 8 жовтня. Однак не було відомо, куди саме відправлять відбувати покарання українського політв'язнів.

12 вересня Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Романа Сущенко. Політв'язень зазначив, що не згоден з рішенням суду і продовжить боротьбу за своє визволення, в тому числі, буде подавати скаргу до Європейського суду з прав людини.

ФСБ РФ затримала Сущенко в Москві в листопаді 2016 року, назвавши його кадровим співробітником української військової розвідки. Проти Сущенко відкрили кримінальне провадження за статтею "шпигунство".
В ході досудового розслідування та судового розгляду він провину не визнав.

 


Джерело: "
Укринформ"

QHA