КИЇВ (QHA) -

Український журналіст Роман Сущенко надіслав два нових малюнка з російського СІЗО «Лефортово», де він незаконно утримується.

Так, Сущенко намалював другу частину пейзажу річки Рось і міський пейзаж Нью-Йорка.

На звороті журналіст написав: «Роман Сущенко. Диптих. На Росі 2. Папір, кулькова ручка». Перший малюнок річки Сущенко надіслав у лютому цього року.

Пейзаж Нью-Йорка політв'язень почав створювати ще у минулому році, для нього він використав папір, олівець, кулькову ручку, сік буряка і лушпиння цибулі.

Усього в СІЗО український журналіст намалював 15 картин: весняний пейзаж, види Парижу і Сен-Мало, маяк Ар-Мен у Бретані, швейцарське місто Женева та італійські Перуджа, Парма і Венеція, португальський Ліссабон, американське Чикаго, а також пейзажі української місцевості — річки Рось, Андріївського узвозу та зимовий пейзаж із зображенням пам'ятника святому Володимиру в Києві.

QHA повідомляло, що раніше Роман Сущенко передав із СІЗО «Лефортово» дві картини, написані ним з використанням чаю і цибулиння.

Нагадаємо, Романа Сущенка перевели в одиночну камеру СІЗО. За словами адвоката Марка Фейгіна, зроблено це було співробітниками слідчого ізолятора нібито в «інтересах національної безпеки Росії».

Нагадаємо, Спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований у Москві 30 вересня 2016 року і звинувачений у шпигунстві на користь української держави. Його тримають у московській в'язниці "Лефортово".

Джерело: Укрінформ

QHA