МОСКВА (QHA) -

Незаконно утримуваний в російському СІЗО український журналіст Роман Сущенко просить іншого в'язня Кремля Олега Сенцова відмовитися від голодування. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook правозахисник Марк Фейгін після зустрічі з Сущенком у Лефортово.

За словами юриста, Сущенко чекає зустрічі з українським омбудсменом Людмилою Денісовою.

— Роман Сущенко передає українському омбудсмену Людмилі Денісовій слова підтримки і дуже просить усіх, від кого це залежить, допомогти їй добитися зустрічі з політв'язнем. Він теж її дуже чекає. Від себе додам, що історія з недопуском Людмили Денісової до українських політв'язнів стає вже зовсім непристойною і безсовісною, — написав Фейгін.

Фейгін додав, що Кремль, "самовдоволено захоплюючись Чемпіонатом світу, зовсім втратив сором, придумуючи приводи для перешкоджання Денісовій".

Раніше повідомлялося, що посольство України в Росії запросило дозвіл представникам України відвідати ув'язненого українського журналіста Романа Сущенка.

Так, росіяни не допустили українського омбудсмена до Романа Сущенка у СІЗО «Лефортово». Адвокат Марк Фейгін назвав "недопуск Денісової до Сущенка у СІЗО «Лефортово» обурливим порушенням прав".

Нагадаємо, Московський суд засудив Романа Сущенка до 12 років суворого режиму. Марк Фейгін зазначив, що після оголошення вироку Роману Сущенку є можливість розпочати перемовини з приводу його обміну і повернення в Україну.

QHA