МОСКВА (QHA) -

Незаконно затриманий в Росії український журналіст Роман Сущенко використав право на 20-хвилинний дзвінок близьким, щоб у четвер привітати матір з днем ​​народження.

Про це заявив його адвокат Марк Фейгін.

— Вчора Роман Сущенко розмовляв з матір'ю по телефону. У неї був день народження. Ймовірно, до Нового року у нього більше не буде права на такі 20-хвилинні дзвінки близьким, повідомив він.

Адвокат зазначив, що в неділю вирушить до Києва, щоб підготувати документи для клопотання про побачення Сущенка з рідними.

— У Києві візьму заяву на побачення з Романом Володимировичем у Анжеліки Сущенко. Будемо клопотати про нове побачення у січні, повідомив він.

QHA повідомляло, що російська радіокомпанія «Ехо Москви» відмовилася публікувати на своєму сайті звернення на захист Романа Сущенка.

Раніше Московський міський суд продовжив запобіжний захід українському журналісту Роману Сущенку і залишив його під вартою до 13 січня 2018 року. Після засідання адвокат Марк Фейгін заявив, що суддя помилився, і у судовій ухвалі сказано — до 30 січня.

Нагадаємо, спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований у Москві 30 вересня 2016 року і звинувачений у шпигунстві на користь української держави. Його утримують у московській в'язниці «Лефортово».

Пізніше президент України Петро Порошенко під час прес-конференції у Києві 14 травня 2017 року заявив, що обговорював з Путіним питання звільнення журналіста Романа Сущенка.

Джерело: Укрінформ

QHA