СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Черговий свідок звинувачення у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза Акімов Олексій Володимирович, заступник командира взводу Нацгвардії РФ, виявився особистим охоронцем Сергія Аксьонова під час подій під Верховною Радою АРК. Про це у Twitter повідомив адвокат Микола Полозов. 

— Під час подій 26.02.14 року свідок Акімов був особистим охоронцем Аксьонова, — написав Полозов.

Нагадаємо, адвокат Микола Полозов припустив, що вирок Ахтему Чийгозу судді винесуть до річниці 26 лютого.

Раніше так званий суд в Криму виніс рішення про продовження терміну утримання під вартою заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза до 8 січня 2017 року.

Ахтем Чийгоз утримується під арештом у СІЗО Сімферополя з кінця січня 2015 року, йому інкримінують частину 1 статті 212 Кримінального кодексу Російської Федерації («організація масових заворушень»), яка передбачає позбавлення волі терміном до 10 років.

За звинуваченням у масових заворушеннях під час мітингу 26 лютого 2014 року біля стін Верховної Ради Криму було заарештовано шестеро кримських татар. Троє з них, Ахтем Чийгоз, Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов, перебувають під вартою у СІЗО-1 Сімферополя, інші — Ескендер Кантемиров, Арсен Юнусов та Ескендер Емірвалієв очікують вироку вдома, будучи взятими на поруки.

QHA