КИЇВ (QHA) -

Кримськотатарський телеканал ATR може переїхати в Литву через відсутність фінансування з держбюджету України. Про це повідомив головний редактор новин телеканалу Осман Пашаєв, передає Українська правда.

— У нас із Литвою багато історичних зв'язків, від них завжди багато підтримки. Наприклад, навесні виконавчий комітет Конгресу кримських татар проходив у будівлі Сейму Литви. Позиція по Криму в усіх політичних лідерів Литви однозначна,  розповів Пашаєв.

Він повідомив, що раніше у постанові уряду вказувалося, що телеканалу будуть виділені 40 млн гривень щорічної допомоги від держави, чого, однак, не відбулося.

— Останній аргумент економічний якщо Єврокомісія виконуватиме рекомендацію про фінансову підтримку Європарламенту (9 пункт резолюції Європарламенту по Криму 4.02.2016), то нам фізично вигідно розміщувати телеканал на території ЄС із найменшими витратами на його утримання,  повідомив Пашаєв.

Важке фінансове становище телеканалу інформагентству QHA підтвердили його представники. Так, заступник директора ATR Айдер Муждабаєв повідомив, що переїзд до Литви є лише одним з варіантів для телеканалу, який розглядається як можливість продовжити свою роботу. У свою чергу Пашаєв зазначив, що пропозиції від Литви про переїзд телеканалу не надходило.

ФОТО: інтернет

QHA