КИЇВ (QHA) -

Російський телеканал RT опублікував інтерв'ю з можливими підозрюваними в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки у Солсбері Олександром Петровим і Русланом Бошировим.

Головний редактор телеканалу Маргарита Сімонян, яка взяла інтерв'ю, заявила, що ці люди самі їй подзвонили після того, як президент РФ Володимир Путін розповів, що влада знає про підозрюваних і що вони не співробітники спецслужб.

Чоловіки відзначили, що у Солсбері вони були у якості туристи і їздили подивитися на кафедральний собор, а були вони там 3 і 4 березня, оскільки у перший день не могли гуляти містом через сніг.

При цьому, вони підкреслили, що не знали, хто такий Скрипаль і не знають, чи були вони біля його будинку і у них не було з собою нервово-паралітичної речовини «Новачок».

За словами чоловіків, вони не працюють в російських спецслужбах, а займаються фітнес-індустрією і спортивним харчуванням.

Вони також попросили у Симонян «захисту», оскільки після звинувачень Великобританії їхнє життя нібито перетворилося на кошмар.

Так, телеканал RT не надав ніяких доказів, що йдеться саме про тих, кого Великобританія звинувачує в отруєнні Скрипаля.

QHA повідомляло, що Великобританія оприлюднила імена підозрюваних в отруєнні Сергія Скрипаля і його доньки. Ними виявилися двоє громадян РФ — Олександр Петров і Руслан Боширов. Однак прокуратура Великобританії не запитуватиме екстрадицію росіян, оскільки, згідно з Конституцією РФ, видача громадян заборонена. Однак, якщо вони відвідають одну з країн ЄС, їх заарештують і передадуть Великобританії.

Нагадаємо, поліція Великобританії витратила на розслідування отруєння 7,5 мільйона фунтів стерлінгів (близько 10 мільйонів доларів).

5 березня Сергій Скрипаль і його донька Юлія були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в британському місті Солсбері.

QHA