ДОНЕЦЬК (QHA) -

 

Так званий "Військовий трибунал" терористичної "ДНР" засудив до 14 років в'язниці бармена одного з кафе окупованого Донецька за те, що він нібито збирав інформацію для Служби безпеки України.

Про це повідомляють інформаційні ресурси бойовиків, посилаючись на так звану "генеральну прокуратуру республіки".

Українське силове відомство нібито завербувало жителя окупованої Дружківки, громадянина К., під час його поїздки до Красноармійська в жовтні 2016 року.

Чоловік нібито мав збирати інформацію в кафе, де й працював.

Терористи стверджують, що після цього громадянин К. встановив під столиком в кафе "жучок" і почав прослуховувати розмови клієнтів закладу.

За даними бойовиків, зібрану інформацію він передавав СБУ.

— Підсудному призначили покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, — заявили у "генпрокуратурі" бойовиків.

 

Раніше в терористичній "ДНР" засудили жительку Донецька до 10 років тюремного ув'язнення нібито за "шпигунство" на користь українських спецслужб.

Терористи стверджували, що у вересні 2015 року жінка прибула до Запоріжжя, де, "діючи умисно і протиправно, дала згоду на співпрацю зі Службою безпеки України".

 

У 2016 році представники терористичної "ДНР" затримали такого собі Леоніда Сичова, який нібито раніше проходив службу у ВПС України, а потім його завербували в СБУ.

Чоловіка звинуватили у тому, що він збирав і передавав дані про дислокацію військовослужбовців і техніки на території терористичної "республіки".

 

Джерело: gpdnr.ru

QHA