КИЇВ (QHA) -

 

Турецьке агентство розвитку і співробітництва (TIKA) передало управлінню міжнародного співробітництва і фандрайзингу (пошук засобів та інших ресурсів, які організація не може забезпечити самостійно, — ред.) Тернопільської обладміністрації нову комп'ютерну техніку.

Як повідомили в TIKA, нові комп'ютери передали згідно з проектом міжнародної технічної допомоги. Його мета — поліпшення організаційної спроможності держустанов.

— Нові комп'ютери, багатофункціональні пристрої і проектор дозволять оптимізувати виконання завдань співробітниками управління, ініціювати й реалізувати нові соціально-економічні проекти, спрямовані на розвиток області. Оновлення технічної бази має забезпечити відповідні умови для ефективної реалізації управлінням своїх завдань і підвищення якості надання послуг, — відзначили в агентстві.

 

Довідка. Управління міжнародного співробітництва і фандрайзингу Тернопільської ОДА забезпечує реалізацію державної політики у сфері міжнародного співробітництва, інвестицій і зовнішньоекономічної діяльності.

TİKA — турецька державна структура, відповідальна за надання Турецькою Республікою технічної допомоги і допомоги з розвитку. Координаційний офіс TİKA в Україні реалізує проекти у різних сферах, наприклад, охороні здоров'я, освіті, соціальній інфраструктурі, захисту культурної спадщини, розвитку інституційної спроможності.

Раніше TİKA профінансувала ремонтні роботи у приміщеннях Дитячої клінічної лікарні №8 Шевченківського району Києва. У лікарні тепер нові вікна й двері, відремонтовано соматичне відділення, зокрема, лікарняні палати, харчоблок, а також конференц-зал. Окрім цього, придбали сучасні гематологічний і біохімічний аналізатори, необхідні для лабораторного обстеження дітей.

 

Партнерський матеріал

QHA