КИЇВ (QHA) -

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи у Верховній Раді у вівторок, 4 жовтня, закликала народних депутатів проголосувати за законопроект, що забороняє конфіскацію житла через заборгованість оплати за комунальні послуги, передає кореспондент QHA.

— Вимагаю, щоб спікер Верховної Ради негайно поставив законопроект на голосування. Потрібно покінчити зі свавіллям і грабунком українського народу, — сказала політик, звертаючись до депутатів.

Юлія Тимошенко зареєструвала в парламенті законопроект №5059, який вносить зміни у закон «Про виконавче провадження». У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що зростання тарифів на послуги ЖКГ і одночасне зниження рівня доходів українців призводять до збільшення боргів за оплату цих послуг. Не рятує від зростання заборгованості і система субсидій.

Лідер «Батьківщини» заявила, що в Україні, а саме в Луцьку, були випадки конфіскації житла за несплату комуналки, і підкреслила, що це порушує закріплене в Конституції України право людини на житло.

QHA